Projektanci stron internetowych

Swoją działalność w branży web-developerskiej rozpoczęliśmy w 2015 roku jako Agencja interaktywna. Kilka lat później, wraz z rosnącą ilością zleceń, postanowiliśmy utworzyć spółkę lookslike.pl, aby odbiorcy naszych usług mieli do czynienia z profesjonalną i pewną marką. Lookslike.pl to przede wszystkim współpraca z klientem. Nasze projekty dopasowane są do indywidualnych potrzeb zleceniodawców. Najlepszą reklamą jest dobrze wykonana praca.

Charakteryzuje ją staranność wykonania, czystość kodu oraz co najważniejsze – szybkość działania i dopasowanie do urządzeń mobilnych. Tworzymy serwisy internetowe, w tym strony wizytówki, sklepy internetowe, serwisy w branży deweloperskiej i wiele innych. Zajmujemy się również optymalizacją stron pod wyszukiwarki internetowe, a także ich pozycjonowaniem. Nasza spółka realizuje również projekty dotyczące spójnej identyfikacji wizualnej (brand book).

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zrozumienie wizji klientów opieramy o doskonałą komunikację, dzięki czemu łatwiej jest nam spełniać oczekiwania naszych odbiorców. Doświadczenie i wiedza zdobyte na przestrzeni tych kilku lat pozwalają nam służyć pomocą w branży web-deweloperskiej na wielu poziomach. Lookslike.pl to najlepsze rozwiązania przy najprostszych i najbardziej zaawansowanych projektach.

Pasja i doświadczenie

Robimy to co lubimy, dzięki czemu
nasze projekty tworzone są z pasją.

Kompleksowe usługi

Dzięki naszej szerokiej ofercie,
prowadzimy naszych klientów przez
wszystkie etapy sprzedaży usług
i produktów w sieci.

Jakość i bezpieczeństwo

Nasze serwisy tworzone są w oparciu
o najnowsze technologie.

Copyright ©2021 lookslike.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.