Ogólne pytania

1Czy będe mógł na swojej stronie samodzielnie edytować treści?
Oczywiście że tak . Nasza agencja korzysta z gotowego systemu zarządzania treści Wordpress. Dzięki temu systemowi mogą Państwo w każdej chwili w bardzo łatwy sposób zaktualizować i rozbudować stronę, dodać nowe zdjęcia, pliki do pobrania, aktualności.
2Czy będe mógł samodzielnie dodawać nowe podstrony, strony?
Tak nasz CMS poza edycją treści pozwala na dodawanie nowych podstron, stron oraz całych grup tych komponentów, swobodne zarządzanie ich hierarchią, ukrywanie ich kiedy nie są potrzebne, publikowanie w odpowiednio zdefiniowanym terminie, dodawanie aktualności lub grup aktualności. Jest to bardzo nowoczesne oraz wielofunkcyjne narzędzie pozwalające na zarządzanie firmową stroną www czy dużym portalem internetowym pokroju BLOG.
3Ile otrzymam graficznych projektów do wyboru?
Po dokładnych ustaleń co do charakteru strony, układu, kolorystyki, sposobu nawigacji, oraz całego systemu opracowujemy 1 projekt graficzny, na który będzie można nałożyć 3 poprawki w zależności od życzenia klienta.
4Czy wasza agencja dostarcza wsparcia technicznego po zakończeniu projektu?
Tak jeśli projekt znajduję się na naszym hostingu. Po wykonaniu i uruchomieniu strony, Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, doradztwo techniczne, marketingowe, zaktualizowanie strony, czy w przyszłości jej przebudowę. Wszelkie większe modifikację podlegają płatnością w zależności od czasu jaki zajmą

Aplikacje internetowe

1Ile trwa tworzenie jednego projektu?
Aby odpowiedzieć na to pytanie potrzebujemy szczegółowych danych, czas realizacji każdego projektu jest szacowany indywidualnie i zależy od wielu czynników. Jednakże nasza firma po dokładnej analizie projektu przed przystąpienie do pracy poda zarys czasowy. Średni czas realizacji projektu to od 7-21 dni roboczych.
2Czy wykonujecie strony w innym języku niż Polski?
Tak realizujemy strony w różnych językach. Dotychczas wykonaliśmy strony w językach: niemieckim, angielskim, rosyjskim, tureckim.
3Nie mam czasu na opracowanie tekstów na stronę internetową czy wasza agencja może opracować treści?
Tak. Oferujemy usługi copywritingu, polegające na opracowaniu tekstu do stron internetowych.

Grafika

1Czy wykonujecie niestandardowe projekty?
Nie boimy się wzywań, podejmujemy się każdego projektu nawet jeśli nie ma go w naszej ofercie. Jeśli chcesz zrealizować niestandardowy projekt, zgłoś się do nas po przez formularz kontaktowy.
2Jaki jest koszt stworzenia logo?
Koszt stworzenia logotypu wynosi 500 zł netto, w zależności od potrzeb klienta cena różni się, szczegóły na stronie https://lookslike.pl/cennik/logo/.
3Jak długo muszę czekać na wykonanie projektu?
W zależności od skomplikowania projektu, wzrasta czas na jego realizacje. Średnio, wykonanie 3 projektów logo, to czas około 5 dni roboczych.