Strony internetowe


Blog

Chcesz założyć własnego bloga, lub odświeżyć aktualny? Świetnie trafiłeś, tworzyliśmy już dla blogerów i wiemy że mają swoje własne potrzeby oczekują nietuzinkowych rozwiązań, które pomogą im w prowadzeniu bloga. Zaprojektujemy dla Ciebie blog internetowy zgodny z aktualnymi trendami, posiadający przydatne funkcjonalności.

Stwórz swój wymarzony blog razem z nami

Oferujemy profesjonalne usługi tworzenia stron internetowych typu blog. Dzięki konsultacji z klientem jesteśmy w stanie stworzyć idealne i przemyślane rozwiązanie, dzięki któremu trafisz do wielu czytelników. Jakie najważniejsze elementy może zawierać Twój blog? - sprawdź poniżej.

Integracja Social Media
Najważniejszym elementem każdego bloga jest integracja Social Media, czyli portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram.
Interakcja z czytelnikami
Blog powstaje na najbardziej przystosowanej do tego platformie blogowej Wordpress. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom, każdy użytkownik bez problemu może wejść w interakcje, skomentować, opublikować lub polubić Twój wpis lub stronę.
Wachlarz zastosowań
Blog internetowy może pełnić wiele funkcji. Może być na przykład formą prezentacji Twoich prac, które będą oceniane przez internautów i potencjalnych klientów. Jeśli jesteś fotografem, blog jest niezbędnym elementem, dzięki któremu pozyskasz nowych klientów.
Niezbędne funkcje
Jeśli jesteś, lub chcesz zostać blogerem, wiesz jak ważny jest kontakt z klientami. Kładziemy nacisk na funkcjonalność Twojego bloga internetowego. Instalujemy niezbędne funkcje takie jak na przykład Newsletter, czy formularz kontaktowy.

Zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz kontaktowy, lub jeśli wiesz czego chcesz wypełnij Brief, aby uzyskać od nas indywidualną, bezpłatną ofertę. Możliwe spotkanie na terenie Jeleniej Góry i okolic.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI WYPEŁNIJ BRIEF - Ale co to jest BRIEF?

Sklep Internetowy Wrocław, Jelenia Góra

Stwórz własny sklep internetowy

Wyobraź sobie profesjonalny sklep internetowy, generujący setki, albo nawet tysiące złotych sprzedaży dziennie. To jest możliwe, prawidłowo stworzony sklep, odpowiednio zoptymalizowany i wypozycjonowany generuje ogromne dochody, przy nie wielkim wkładzie. E-commerce to w tej chwili najbardziej opłacalna forma sprzedaży.Oferujemy usługi stworzenia sklepu internetowego dla Twoich produktów. Skorzystaj z naszej oferty, będzie to jedna z najbardziej opłacalnych decyzji jakie podejmiesz w swoim życiu. Powierzając nam stworzenie sklepu internetowego jedynie zyskujesz. Sklep internetowy Jelenia Góra, Wrocław.

 • Samodzielna obsługa sklepu

 • Statystyki sprzedaży

 • Integracja allegro

 • Indywidualny wygląd sklepu

 • Pomoc techniczna

 • Płatności online

Stworzymy profesjonalny sklep e-commerce

Zwiększ swoją sprzedaż po przez sklep internetowy

 • Zadowolenie100%
 • Skuteczność100%
 • Jakość100%

Zamów u nas sklep online

Usługa sklepu internetowego Woo Comeerce, oparta jest o rozbudowany silnik CMS Wordpress, który daje wiele możliwości sprzedaży. Dzięki szerokiemu zastosowaniu możemy polecić sklep online w każdej branży. Przesyłamy pomocne instrukcje do obsługi systemu, który nie jest skomplikowany i bardzo intuicyjny. Przez pierwszy rok gwarantujemy roczną bezpłatną pomoc techniczną przy obsłudze sklepu.

Strona dla Hotelu

Tworzymy dedykowane strony dla hoteli, pensjonatów czy domów wypoczynkowych. W każdym projekcie przykładamy największą wagę do jak najlepszego zaprezentowania obiektu zachęcającego potencjalnych gości do przybycia. Jeśli jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu lub domu wypoczynkowego, skorzystaj z naszych usług. Dobra wizytówka i odpowiednie przedstawienie obiektu przyciągnie gości. Zadbaj o swój biznes i wybierz naszą ofertę.
 • System rezerwacji online

 • Przyjazny CMS

 • Bezpłatna pomoc techniczna przez rok

 • Optymalizacja pod SEO