Grafika komputerowa

Ulotki, wizytówki oraz profesjonalne animacje Jelenia Góra

Projektujemy profesjonalne animacje reklamowe oraz grafikę użytkową.

Grafika użytkowa

Ulotki

Ulotki, to jedna z najbardziej popularnych i najtańszych form reklamy. Chwytliwe hasła oraz wpadająca w oko grafika, pozwala zwrócić uwagę potencjalnego klient. Ulotki stosuję się najczęściej do krótkich kampanii reklamowych, głównie o zasięgu lokalnym. Ulotki świetnie spisują się w branżach gastronomicznych oraz usługowo - handlowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Projektowanie ulotek Wrocław oraz Jelenia Góra.
Przygotowanie do druku
Projektujmy ulotki o dowolnych rozmiarach, oraz przygotowujemy je do druku.
Projekt ulotki
Przygotowujemy jeden projekt ulotki, klient ma możliwość naniesienia poprawek.
Cena
Koszt stworzenia ulotki, zależny jest od skomplikowania projektu. Średni koszt ulotki dwustronnej wynosi 100 zł.

Wizytówki

Każda firma mająca bezpośredni kontakt z klientem powinna zadbać o swój wizerunek. Na wzrost zaufania klienta oprócz merytorycznej strony naszej działalności, zdecydowany wpływ ma również strona internetowa, która jest naszą mobilną wizytówką ale przede wszystkim podczas spotkań z klientem, warto byłoby posiadać własne wizytówki, ulotki czy katalog firmowy. W zdecydowanym stopniu wpłynie to na nasz wizerunek i jest zarazem formą reklamy, jak i kontaktu. Profesjonalnie stworzona wizytówka, wydrukowana na odpowiednio dobranej fakturze, sprawia że zostaniemy pozytywnie zapamiętani.

Katalog firmowy

Długopisy, teczki, wszelakiego rodzaju dokumenty z Twoim logiem oraz nazwą firmy. Dbając o szczegóły, stajesz się profesjonalny a klienci zapamiętają Twoją markę na długo, używając elementów Twojej identyfikacji wizualnej na co dzień. Przygotowujemy wszelkiego rodzaju projekty na etykiety, koperty, teczki i wiele więcej

Profesjonalne animacje

Projektujemy profesjonalne animacje reklamowe Jelenia Góra, Wrocław
Zajmujemy się również animacją reklamową, tworzymy krótkie animacje oparte na scenariuszu wysłanym przez naszego klienta. Jeśli jednak nie masz pomysłu jak zaprezentować produkt lub usługę za pomocą animacji, nie musisz się niczym martwić. Jesteśmy specjalistami, zajmiemy się wszystkim za Ciebie. W sprawie omówienia szczegółów napisz do nas wiadomość za pomocą formularzu kontaktowego.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany grafiką użytkową lub profesjonalną animacją reklamową. W wiadomości sprecyzuj swoje oczekiwania. Odezwiemy się do Ciebie z bez zobowiązującą ofertą.

 NAPISZ DO NAS